Przejdź do forum

Zielona Góra - aktualności lokalne

 • 2012-10-10

  Kongres „Biznes to Rozmowy” jak co roku okazał się sukcesem Kongres „Biznes to Rozmowy” jak co roku okazał się sukcesem Kongres „Biznes to Rozmowy” jak co roku okazał się sukcesem

  Czwarty Kongres Netii „Biznes to Rozmowy” przeszedł do historii. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: „Integracja – Innowacja – Inspiracja” i wzięło w niej udział blisko 1200 uczestników a kolejnych kilkaset osób śledziło kilkanaście prezentacji i debat na żywo w internecie.

  Więcej
 • 2012-10-01

  „Przedupiorny październik” w VoD DIALOGu!

  Razem z najnowszą promocją „Przedupiorny październik” w Domowej Wypożyczalni Filmów – VoD cyfrowej telewizji DIALOGu jesienne wieczorny będą ekscytujące. Klienci mogą wypożyczać filmy z gatunków horror i thriller za 2,9 zł!

  Więcej
 • 2012-09-28

  Twórca serwisu Flickr gościem specjalnym 4. Kongresu Netii „Biznes to Rozmowy”!

  Stewart Butterfield, założyciel serwisu Flickr i czołowa postać wśród twórców świata Web 2.0, uznany za przez magazyn Time za jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie, będzie gościem tegorocznej edycji Kongresu „Biznes to Rozmowy”.

  Więcej
 • 2008-12-30

  Crowley Data Poland spółka z o.o. podpisała umowę dotycząca realizacji projektu „Wdrożenie usługi szerokopasmowego dostępu radiowego w technologii LMDS 28 MHz” w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 4.4.

  Więcej